1. Умови акції —  2020

Що якби Вам подарували шанс на виконання бажання? Він випадає далеко не всім та не кожного дня! Проте, Ви варті того, аби перетворити своє життя на казку. Омріяна відпустка, новий автомобіль чи просто забезпечена старість, яка не буде залежати від державних виплат. Скажіть, хіба ця можливість не варта того, аби якнайшвидше отримати усі привілеї з новою програмою «Народний шанс»?

У 2019 році тільки Ви обирали, який приз* отримати! Забрати 2 000,00 грн, 10 000,00 грн або 50 000,00 грн чи навіть більше? Все залежало лише від ВасЗамовляючи посилку на певну суму, ми автоматично збільшували її кожного місяця у 10,20,30…100 разів!

У 2020 правила змінюються!

Так, визначення Переможця буде проходити раз на 2 місяці. Достатньо просто придбати свої улюблені товари та оплатити їх протягом цього періоду. Троє щасливчиків матимуть можливість отримати по 20 000 гривень!

А у грудні на Вас чекає масштабний розіграш грошових подарунків!

2. Відгук переможця

«Досі не вірю, що я став Переможцем! 70 000, 00 грн мої!( поменять сумму)

Я користуюсь цією продукцією вже давно. Мені і якість подобається, і ціна влаштовує. А тут ще й запропонували взяти участь у Програмі Лояльності. Я не вагався ні хвилини, адже яка різниця — все одно користуюсь товарами. Аж раз, дзвінок: «Вітаємо, Ви перемогли». Спочатку не повірив, подумав, що хтось розігрує. А потім дійшло, що дійсно, завдяки моїм покупкам, я отримував додаткові номери- ось вони і привели мене до виграшу. Я хочу побажати, аби кожен із нас відчув цей Солодкий смак перемоги!»

Irнатьєв Анатолій Олександрович м. Миколаїв (другая фамилия)

3. Історія компанії

Будемо знайомі:

Вітаю, хто як не керівник компанії,зможе найкраще розповісти історію її виникнення. Все починалось із простого, у маленькому селі на Півдні України звідки я родом, придбати потрібний товар було вкрай важко. Адже у місцевій крамничці його практично не було, а за необхідним йшли у райцентр.

Потім був переїзд до Києва, проте бажання допомагати людям нікуди не ділось. Так і був створений «Народний Шанс». Замовляючи товари з каталогів та по телефону, люди мають можливість отримувати їх на пошті біля свого дому. Так як, наша продукція –це суто український виробник, нам не потрібно переплачувати. Тому ми вирішили започаткувати проведення акцій з великими грошовими подарунками та дарувати нашим клієнтам шанс покращити своє життя та стати щасливішими!

Голова Призової Комісії – Борщицький А.А